درباره ما

بعد از هفت سال تدریس در مدارس ابتدایی به این نتیجه رسیدم، دانش آموزی که قبل از ورود به پایه اول مهارت های اصلی را آموزش دیده و در خود تقویت کرده عملکرد بهتری نسبت به سایر دانش آموزان دارد . بنابراین اگر می خواهید  کودک شما در فرآیند یادگیری دقت و تمرکز بالاتر و مشکلات کمتری داشته باشد باید قبل از ورود به کلاس اول مهارت های اصلی را در او تقویت کنید.

ما اینجا به شما کمک می کنیم تا این مهارت ها را به فرزندتان آموزش دهید و با تمرین درست این مهارت ها را تقویت کنید .

نکته: کودک هم در سن پایین و هم در سنین بالاتر به یادگیری مهارت ها نیاز دارد.

بهتر است تقویت مهارت ها از سنین پایین تر آغاز شود. اما دانش آموزان بالای ۷ سال هم می توانند مهارت های خود را پرورش دهند و در نتیجه با تقویت مهارت ها آگاهی خود را بالا ببرند و بیشتر با استعداد خود آشنا شوند .

تمامی آموزش ها و کسب مهارت ها به صورت گام به گام اتفاق می افتد. از این رو به کودک کمک کنید تا تمامی مراحل را به خوبی پشت سر بگذارد و مهارت های خود را پرورش دهد.

یکی از سوالات پرتکرار والدین گرامی این هست که آیا ما می توانیم در دوره قبل از دبستان، خواندن رو به کودکان آموزش بدیم؟ 

پاسخ اینه: شما مجاز به آموزش خواندن یا نوشتن به کودکان نیستید به دو دلیل:

۱- این آموزش ها جز اهداف و برنامه های دوران دبستان هستند و در پایه اول دبستان کودکان هم خواندن و هم نوشتن رو یاد میگیرن.

۲- آموزش حروف الفبا با ویژگی های تحولی و رشدی کودکان سازگار نیست پس لطفا با این کار، کودکی را از کودکان نگیریم.

خوب پس نقش دوره قبل از ورود به دبستان در حوزه خواندن یا نوشتن چیه؟

جواب اینه: آموزش مهارت های پیش سوادآموزی است . یعنی مهارت هایی که پیش نیاز خواندن و نوشتن هست یاد می گیرند ، بنابراین کودکانی که مهار ت های اصلی را یاد گرفتن در دوره ابتدایی خواندن و نوشتن رو خیلی سریع تر و بهتر یاد می گیرن.