بسته تمرین در خانه ریاضی اول دبستان

توسط دنیای کودک من
بسته تمرین در خانه ریاضی اول دبستان

در این بسته ارزشمند سعی کردیم بهترین و متنوع ترین نمونه سوالات تلفیقی، آزمون ها (عملکردی، تشخیصی و مدادی – کاغذی) و تمرین های طبقه بندی شده با گرافیک جذاب را، برای تمرین در خانه کودکان اول دبستانی در اختیار شما والدین گرامی و معلمین محترم قرار دهیم.

برخلاف تصور رایج، درس ریاضی مشکل نیست. اگر تمرین های ریاضی همراه با بازی و گرافیک جذاب باشد، کودک انگیزه بیشتری پیدا می‌کند و با کشف پاسخ هر سوال و حل هر مسئله، احساس پیروزی و لذت می‌کند. در کنار تمرین ریاضی، توانایی های ذهنی و مهارت های او نیز تقویت می شود.

تفاوت های فردی دانش آموزان مهمترین دلیل برای تهیه کتاب های تمرین هستند. در کتاب های تمرین کوشش می شود تا از طریق ارائه ی انواع روش های تمرینی، فرصت بیشتری برای شکل گیری و تثبیت آموخته های دانش آموزان فراهم گردد.

شامل :

  • کاربرگ (+۵۰۰ صفحه)
  • فلش کارت (+۲۰ عدد)
  • آزمون (+۲۰۰ صفحه)
  • تکلیف آخر هفته (+۲۰۰ صفحه)
  • بازی و ریاضی (+۱۰۰ صفحه)

کتاب کار ریاضی اول دبستان

تعداد صفحات: ۱۳۲ صفحه | نوع چاپ: سیاه و سفید | فرمت: PDF

آموزش هر درسی باید همگام با معلمان مدرسه پیش برود انجام تمرین های ریاضی را با بازی توام کنید. تکرار و تمرین درس ریاضی همراه با بازی و سرگرمی و بدون فشار و سخت گیری های بی جا، استعدادهای فرزند شما را شکوفا می کند. تمرین های این کتاب ادامه و مکمل درس معلم و کلاس است. بعد از آموزش در مدرسه از تمرین های این کتاب در خانه استفاده کنید. برای کمک به یادگیری بهتر کودکتان هنگام انجام تمرینهای ریاضی در مدرسه و خانه باید لوازمی مانند مداد رنگی مداد تراش، نی و… در اختیار کودک باشد.

کتاب کار ریاضی اول دبستان

کتاب تکالیف تلفیقی ریاضی اول دبستان

تعداد صفحات: ۱۳۳ صفحه | نوع چاپ: سیاه و سفید | فرمت: PDF

ویژگی های اصلی این کتاب عبارت است از: ۱) طراحی سؤالات با استفاده از تکنیک های روان شناسی به صورت تمرینی، آماده سازی و آگاهی، بسطی و امتدادی، خلاقیتی و عملکردی. ۲) آموزش عمیق تر مفاهیم ریاضی از طریق حل تمرین های جذاب و مناسب توسط فراگیران در قالب های مختلف خلق کردنی، وصل کردنی، حدس زدنی، فکر کن، رنگ آمیزی و … ۳) انطباق سؤالات با توجه به اهداف دروس و سطح یادگیری فراگیران ۴) تأکید بر اصول ارزشیابی توصیفی ۵) استفاده از ابزارهای ارزشیابی توصیفی (آزمون های عملکردی و مدادی – کاغذی) ۶) بررسی کیفیت کار فراگیران با توجه به شیوه های مختلف ارزیابی اعم از خودسنجی، هم سان سنجی و والدین سنجی همراه با رسم نمودار.

کتاب تکالیف تلفیقی ریاضی اول دبستان

کتاب جمع و تفریق کلاس اولی

تعداد صفحات: ۵۶ صفحه | نوع چاپ: رنگی | فرمت: PDF

مفهوم جمع و تفریق از اساسی ترین مباحث ریاضی کلاس اول ابتدایی است. کتاب حاضر این دو مفهوم را در قالب تمرین های منظم ارائه نموده است . اهداف اساسی این کتاب عبارتند از : ۱) تاکید بر مفاهیم زیربنایی ۲) درک توانایی های ذهنی دانش آموزان کلاس اول ابتدایی ۳) شناخت اهداف جزیی و رفتاری این دو مفهوم ۴) رعایت نظم گذار از تمرین های ساده به تمرین های مشکل تر ۵) توجه به اصل مشارکت دانش آموزان در حل تمرین های مربوطه ۶) تکیه بر شیوه اکتشافی در یادگیری مفاهیم.

انتظار می رود والدین محترم و مربیان تلاشگر نیز در استفاده از کتاب به این اصول توجه کافی نموده و فراموش نکنند که به کاربردن آن در لحظاتی شاد و لذتبخش و به دور از بی حوصلگی و تعجیل، دستیابی به هدف ها را تضمین خواهد نمود.

کتاب جمع و تفریق کلاس اولی

کتاب کار ریاضی اول دبستان (تمرین های طبقه بندی شده)

تعداد صفحات: ۱۸۸ صفحه | نوع چاپ: سیاه و سفید | فرمت: PDF

این کتاب مجموعه ای است ابتکاری که در قالب سوال های ریاضی گردآوری و به طریق علمی طبقه بندی شده تا دانش آموزان عزیز را برای کسب مهارت ها و فراگیری دقیق و ورود به جهان وسیع ریاضی مجهز و مهیا نماید. در پایان کتاب آزمون های مختلف نیز به عنوان تمرین مطالب طبقه بندی شده افزوده شده است.

کتاب کار ریاضی اول دبستان (تمرین های طبقه بندی شده)

کتاب یار اندیشمند ریاضی اول ابتدایی

تعداد صفحات: ۱۵۶ صفحه | نوع چاپ: سیاه و سفید | فرمت: PDF

یار اندیشمند کتابی است کم نظیر که به شیوه ای روان، عمیق و مؤثر، تمامی نیازهای آموزشی دانش آموزان عزیز را در درس ریاضی اول دبستان تحت پوشش قرار می دهد و از آنجا که مطالعه ی دقیق این کتاب به فهم کتاب درسی کمک می کند، بنابراین کتاب یار، یار کتاب درسی محسوب می شود. با این هدف، گروه مؤلفین اندیشمند با بهره گیری از روشهای نوین آموزشی و مطابق با محتوای کتب درسی کتاب یار را طراحی نموده اند.

کتاب یار اندیشمند ریاضی اول ابتدایی

کتاب دوباره بنویس: تمرین های ریاضی کلاس اول

تعداد صفحات: ۱۱ صفحه | نوع چاپ: رنگی | فرمت: PDF

کتاب تمرین ریاضی برای کلاس اولی ها تدوین شده که با تمریناتی ویژه مبتنی بر تقویت منطق ریاضی و سرعت انتقال و رشد مفاهیم ریاضی تهیه گردیده است.

کتاب دوباره بنویس: تمرین های ریاضی کلاس اول

کتاب نوآموزان و ریاضی

تعداد صفحات: ۱۵۱ صفحه | نوع چاپ: سیاه و سفید | فرمت: PDF

این کتاب در راستای هدف های آموزشی درس ریاضی و به منظور توسعه و تثبیت آموخته های دانش آموزان تهیه و تألیف گردیده است که حاوی نکاتی چون: آموزش و تمرین مفاهیم ریاضیات در قالب داستان و تصاویر جذاب، آموزش جمع و تفریق از طریق بازی، سرگرمی و چیستان، آموزش حل مسئله با شیوه های مختلف، تمرینات خود آزمایی و ارائه ی ده ها نکته ی آموزنده توام با خلاقیت و مطابق با نیازهای رو به رشد نوآموزان می باشد. انتظار می رود نوآموز با انجام فعالیت های متنوع این کتاب، رضایت وصف ناپذیری را در خود احساس کند و به انجام کارهای بعدی علاقه مند گردد.

کتاب نوآموزان و ریاضی

کتاب شبیه ساز امتحانات پایه اول دبستان (نوبت دوم)

تعداد صفحات: ۶۲ صفحه | نوع چاپ: سیاه و سفید | فرمت: PDF

این کتاب تمامی دروس پایه (فارسی – ریاضی – علوم) را شامل می شود و برای هر یک از عناوین پنج آزمون مطابق با آخرین تغییرات کتاب درسی و بودجه بندی امتحانی طراحی شده است که سه آزمون آن با پاسخ تشریحی جهت یادگیری و دو آزمون بدون پاسخ برای بالا بردن مهارت دانش آموزان می باشد.

کتاب شبیه ساز امتحانات پایه اول دبستان (نوبت دوم)

کتاب تمرین ریاضی در خانه اول ابتدایی

تعداد صفحات: ۸۹ صفحه | نوع چاپ: سیاه و سفید | فرمت: PDF

کتاب حاضر با ارائه ی تمرینات متعدد، حاوی انواع آزمون های گام به گام جهت ایجاد فرصت مناسب و تثبیت یادگیری و افزایش اعتماد به نفس در دانش آموزان و همگام با تدریس در کلاس درس تدوین و تألیف گردیده است. امید است با راهنمایی و هدایت شما همکاران محترم و والدین گرامی فراگیران بتوانند با انجام تمرین و تکرار به سطوح مختلف یادگیری مطلوب برسند تا فرآیند یاددهی و یادگیری بهتر و بهینه صورت پذیرد. در بخش آخر کتاب نمونه سؤالاتی (آزمون گام به گام و بانک سوالات) طراحی و بارم بندی گردیده که می توان در خانه و مدرسه از همان سؤالات و یا با تغییر دادن اعداد و جابجایی شکل ها و تصاویر سؤالات جدیدی را طراحی نموده و جهت استفاده و یادگیری عمیق تر و کارآمدتر در اختیار دانش آموزان عزیز و فرزند دلبندتان قرار دهید.

کتاب تمرین ریاضی در خانه اول ابتدایی

کتاب کار در منزل برای کلاس اولی ها (آدینه)

تعداد صفحات: ۱۴۹ صفحه | نوع چاپ: سیاه و سفید | فرمت: PDF
کتاب حاضر که متفاوت از سایر کتاب ها و مبتنی بر رویکرد شاگرد محور و بر اساس شیوه های آموزشی جدید طراحی و اینک در اختیار شما قرار دارد، بر آن است تا با مرور آموخته های دانش آموز در طول یک هفته یادگیری او را تثبیت و استمرار بخشد.

کتاب کار در منزل برای کلاس اولی ها

کاربرگ ها و فلش کارت های ریاضی اول دبستان

تعداد: ۱۴۸ عدد | نوع چاپ: رنگی و سیاه وسفید | فرمت: JPG, PNG

بیش از ۱۴۰ کاربرگ و فلش کارت فارسی و انگلیسی ریاضی اول دبستان با کیفیت بالا در زمینه آشنایی با اعداد، جمع و تفریق، اشکال هندسی، الگوها، تقارن، ساعت، سودوکو و کمتر بیشتر مساوی

اهمیت استفاده از این بسته

بسیار مهم است کودک شما علاوه بر تمرین های کتاب ریاضی، نمونه سوالات مختلف با سبک های متفاوت را حل کند، چون هر چه منابع آموزشی متنوع تر باشد

  1. قدرت جواب دهی و حل مسئله کودک بالا می رود.
  2. انگیزه او برای حل کاربرگ ها بیشتر می شود.
  3. توانایی درک مطلبش بالا می رود.
  4. باعث تقویت دقت و تمرکز می شود.

[purchase_link id=”5312″ text=”خرید و دانلود” style=”button” color=”orange”]

نظر شما نسبت به این پست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *